Kdo jsem

Ven Avenir

Má cesta ke grafickému designu vedla doslova přes půlku zeměkoule. Shoda náhod, osud nebo vesmír mě zavedly do Austrálie, kde jsem došla k závěru, že je sice fajn být inženýrkou ekonomie, ale že tento obor opravdu není tím, čemu bych se chtěla po zbytek života věnovat, a hlavně se jím živit.

Proto jsem se hned po složení zkoušky IELTS z angličtiny vrhla na studium designu. Nejdříve základy designu na International School of Colour and Design a následně jsem úspěšně absolvovala prestižní Shillington College v Sydney.

Odtud byl už jen krůček do skutečného světa grafického designu v podobě stáží v grafických studiích, spolupráce s ostatními talentovanými designéry a také účasti v řadě soutěží.

Mou motivací je touha tvořit, realizovat neotřelé nápady a především uspokojit přání a představy mých klientek a klientů. Jsem nadšená, pozitivní a mám dostatečné praktické znalosti a dovednosti, abych pro vás pracovala s nadhledem a lehkostí.

Obdivuji všechno krásné, estetické a jednoduché. Každý nový projekt je pro mě výzva, baví mě řešit problémy a těším se na nové příležitosti. Chci vás poznat, sdílet váš zápal pro váš byznys a vaše služby nebo výrobky a společně zjistit, co si přejete a potřebujete.

Mým hlavním cílem je najít řešení, které spojením inteligence a kreativity předčí vaše očekávání.