Služby

Služby z oblasti vizuálního stylu jsou podle rozsahu rozděleny do balíčků. Každá spolupráce vychází z vyplnění dotazníku a 30 minutové úvodní schůzky.

Aktuálně k 27. 5. 2022 jsou všechny termíny do konce srpna 2022 plné a prostor pro nové klienty mám od září 2022. Nicméně si můžete ještě teď zarezervovat termín za stávající ceny. Pokud chcete, abych se vašemu projektu věnovala před tímto datem, je cena vybrané služby navýšena o expres příplatek ve výši 50 % ceny balíčku.

Logo

Grafický návrh loga vycházející z podkladů ze vstupního dotazníku a úvodní schůzky. Prvním výstupem jsou minimálně tři různé varianty/koncepty, které společně projdeme na revizní schůzce. Poté do návrhů zapracuji vaše připomínky a představím další verze, celkem se mohou opakovat až tři kola revizí. Ve finální verzi získáte výstupy loga ve všech potřebných formátech, rozlišeních a barevných profilech pro tiskové potřeby i veškeré online použití. Samostatné logo vytvářím jen pokud už máte kvalitně zpracovaný vizuální styl, na který mohu navázat.

Cena: 16 500 Kč (od 1. 9. 2022 18 000 Kč)

Celý proces od úvodní schůzky po předání všech výstupů trvá 5 až 8 týdnů.

Vizuální styl 

Grafický návrh vizuálního stylu vaší značky. Z podkladů získaných z dotazníku a úvodní schůzky vytvořím dvě až tři vhodné barevné palety a stejně tak i kombinace písem pro váš brand, nedílnou součástí je i originální doplňkový grafický prvek. Na další schůzce návrhy projdeme a vaše poznámky a připomínky následně zapracuji, takto se opakují až tři revize do poslední společné schůzky a představení finální verze. Výstupem je pdf s vizuálním stylem, kde najdete moodboard, brandboard s konkrétními názvy vybraných písem a stejně tak i kódy barev a dále zjednodušené použití na web a případně na sociální sítě. Samozřejmostí jsou i exporty grafického prvku ve všech potřebných formátech.

Cena: 16 500 Kč (od 1. 9. 2022 19 000 Kč)

Celý proces od úvodní schůzky po předání všech výstupů trvá 4 až 6 týdnů.

Logo a vizuální styl

Zvýhodněná varianta grafického návrhu celkového vizuálního stylu a loga jak je uvedeno výše. Výstupem je navíc také jednoduchý grafický manuál.

Cena: 31 500 Kč (od 1. 9. 2022 35 000 Kč)

Celý proces od úvodní schůzky po předání všech výstupů trvá 9 až 11 týdnů.

Konzultace

Během 90 minutové online konzultace projdeme vaše logo a vizuální styl, případně vaše nápady, jak si je vytvořit. Na základě vyplněného dotazníku probereme vhodný výběr barev a fontů pro vaši značku i cesty, jak pojmout samotné logo. Ukážu vám konkrétní možnosti a kombinace. Ze schůzky získáte nahrávku, ke které se budete moci kdykoliv vrátit.

Cena: 7 500 Kč

Po úvodní schůzce a odsouhlasení náplně spolupráce, harmonogramu a konečné ceny je vystavena faktura na 30 až 50 % celkové ceny, po jejím uhrazení se vašemu projektu začnu věnovat. Zbývající částka pak může být v případě zájmu rozdělena na další dvě platby.

Všechny ostatní grafické práce jsou oceněny hodinovou sazbou 1 600 Kč.